srijeda, 18. mart 2020.

Privremeno zatvoren ured Centra za promociju civilnog društva

Budimo odgovorni prema sebi i drugima!

U prethodnom periodu smo, slijedeći mjere prevencije, donijeli odluku o odgađanju svih javnih aktivnosti CPCD-a, a danas
u skladu sa mjerama Kriznog štaba FBiH objavljenih sinoć smo donijeli odluku o privremenom zatvaranju ureda.
Uposlenici i uposlenice će raditi od kuće, te budite slobodni da svakoga kontaktirate na lični mail ili telefon, a za sve ostale informacije smo dostupni na mail info@cpcd.ba
Sa nama možete komunicirati i putem društvenih mreža i drugih kanala komuniciranja.

CPCD, kao odgovorna organizacija civilnog društva, poduzima sve potrebe mjere u skladu s preporukama nadležnih organa te prati sve smjernice na području prevencije i epidemiološke situacije koja se odnosi na koronavirus!

➡️O svakoj daljoj promjeni u našim aktivnostima ćemo vas blagovremeno obavještavati.

Budimo odgovorni prema sebi i drugima.
Brinimo za sebe i svoje najmilije.