Online prikupljanje sredstava

Global Giving je prva i najveća globalna organizacija koja povezuje organizacije civilnog društva, donatore i kompanije u gotovo svakoj zemlji širom svijeta.
Global Giving omogućava lokalnim organizacijama pristup sredstvima, alatima, obukama i podršci koja im je potrebna da postanu učinkovitiji i da naš svijet bude bolje mjesto.

Datum: 19. 07. 2017

Vrijeme: 10:00

Pošaljite prijavu

Želimo vas obavijestiti da se u Sarajevu 19. jula 2017. godine sa početkom u 10:00 časova održava Global Giving radionica o online prikupljanju sredstava.

Tokom radionice razgovarat će se o iskustvima najboljih praksi za poboljšanje online prikupljanja sredstava i kako optimizirati upotrebu usluge Global Giving. Radionica će poslužiti kao šansa za umrežavanje i razmjenu iskustava i znanja sa drugim organizacijama civilnog društva.

Radionica će biti fokusirana na izgradnju strategije prikupljanja sredstava putem Interneta, uključujući treninge:

• Šta je on-line prikupljanje sredstava i kako može pomoći vašoj organizaciji u   prikupljanju više sredstava
  • Kako izgraditi online strategiju za prikupljanje sredstava
  • Kako na najbolji način iskoristiti alate za prikupljanje sredstava

Ako imate bilo kakvih pitanja o radionicama, pošaljite email na adresu inthefield@globalgiving.org