četvrtak, 13. septembar 2018.

8. Škola preduzetništva Općine Centar


Škola preduzetništva je intenzivni petodnevni trening o pokretanju i uspješnom vođenju sopstvenog biznisa. Škola preduzetništva će Vam pomoći u tome da unaprijedite znanja o biznisu i savremenom marketingu, razvijete poslovnu ideju i naučite kreirati poslovni plan. Škola preduzetništva je posebno korisna za sve one koji namjeravaju aplicirati za grantove općine Centar za pokretanje start-up biznisa.

Ove godine smo osim modula Preduzetništvo i poslovnoo planiranje (dva dana) u program uveli i nove module - Digitalni marketing i marketing društvenih medija (dva dana) i Osnaživanje pojedinaca i kreiranje tima (jedan dan). 
Edukacija će biti organizovana u konferencijskoj sali Cinema City Sarajevo (Maršala Tita 26, u neposrednoj blizini BBI Centra).

Petodnevna edukacija će biti organizovana u četiri termina: 
- Grupa 1: 01. oktobar - 05. oktobar 2018.godine (od 09 do 14 sati)
- Grupa 2: 08. oktobar - 12. oktobar 2018.godine (od 09 do 14 sati)
- Grupa 3: 15. oktobar - 19. oktobar 2018.godine (od 09 do 14 sati)
- Grupa 4: 22. oktobar - 26. oktobar 2018.godine (od 09 do 14 sati)

Registrujte se za besplatno učešće

Prijavni obrazac: http://bit.ly/2x68IEl

Svi učesnici će dobiti certifikat o pohađanju treninga potpisan od Načelnika općine.

Preuzeto sa: www.facebook.com/udruzenje.idea