7. mart 2018

BEST Mostar: Radionica pisanja motivacionih pisama


BEST Mostar te poziva na besplatnu radionicu pisanja motivacionih pisama u cilju prijave na ljetne kurseve organizirane od strane lokalnih BEST grupa širom Europe.Pozvan/a si da nam se pridružiš na radionici gdje možeš saznati kako to izgleda jedan BEST akademski seminar, kako se prijaviti i kako napisati što bolje motivaciono pismo! Također ćeš imati priliku da vidiš sve kurseve na koje se možeš prijaviti da učestvuješ kao i šansu da čuješ iskustva studenata koji su prisustovali BEST-ovim kursevima.

Pozivamo sve studente koji bi voljeli da proputuju ovo ljeto, prošire svoje znanje i provedu se kao nikad u životu.
Studenti našega univerziteta plaćaju samo 20% participacije na događaju.

Vidimo se u petak, 9.3. u 14:00 u prostorijama Svaki student (iza Caffe bara Sweet cake, prekoputa SHM-a).

Za sva pitanja obratite nam se porukom na Facebook stranici, ili na mail mostar@best.eu.org .

Prijaviti se možete ovdje

Preuzeto sa: www.mreza-mira.net