11. septembar 2018

Info čas: Budi medijski pismen. Budi kul!

Udruženje za promovisanje kulture i mišljenja Sofia organizuje informativne časove o projektu pod nazivom: Budi medijski pismen. Budi kul!

Cilj časa je informisati prisutne šta je to medijska pismenost, sa kojim se sve problemima i lažnim informacijama susrećem u svijetu informacija dostupnih putem medija; te na koji način se mogu obučiti da ne samo iščitavaju istinitu ili lažnu vijest, nego da je i sami stvaraju.

Predavači: Ana Galić, prof. filozofije i sociologije, Dejana Bratić, dipl. novinar, Brankica Smiljanić, novinarka

Grupe:
1. srednjoškolci, studenti (termin u 18:00 časova)
2. mladi roditelji i zaposleni u državnom i društveno-informativnom sektoru (termin u 19:00 časova)

Zainteresovani mogu da se prijave putem e-mail adrese udruženja: udruzenjesofia@gmail.com.

Početak rada: 25. septembar, Američki kutak, Banja Luka

Preuzeto sa: www.facebook.com/events