4. juli 2017

MS Excel u poslovanju – osnovni i napredni kurs


Za rad na bolje plaćenim radnim mjestima i veću konkurentnost na tržištu rada, standardni nivo znanja rada na računaru više nije dovoljan. Potrebno je znati više i tako biti ispred drugih. Excel svojim mogućnostima daje prostor za unapređenje traženih znanja.


Kako bi stekli prednost na tržištu rada, zaposleni stalno stiču nova poslovna znanja i vještine. U takvim okolnostima, sve je značajnije ovladati Excel-om i tako olakšati i ubrzati obavljanje poslovnih zadataka.


Excel je program čija  je primjena iz dana u dan sve veća u svim sferama poslovanja. Uspješne domaće i strane kompanije, odlično poznavanje Excel-a stavljaju kao jedan od glavnih uslova za zapošljavanje i profesionalno napredovanje. 
Kurs Excela prilagođen je potrebama najtraženijih zanimanja, a znanja koja se stiču su praktična i primjenljiva u oblastima financijske analize, računovodstva, kontrolinga, konsaltinga, revizije, nauke, menadžmenta, komercijale, sekretarskih poslova, sl.

Kurs Excela namjenjen je:

 • zaposlenima u firmama, organizacijama, sindikatima kako bi im olakšao poslove poslovne evidencije, obrade podataka, analize, izvještavanja menadžmenta, grafičkih prikaza rezultata;
 • nezaposlenima, jer je Excel program koji je uslov za posao na svakom konkursu;
 • svim drugim osobama koje vole da rade u ovom popularnom programu.

Program kursa Excel obuhvata:

 • Imenovanje ćelija, opsega, konstanti, formula;
 • Sortiranje
 • Filteri
 • Područje štampanja
 • Zaštita podataka
 • Sve opcije komande Paste
 • Subtotali
 • Validacija podataka
 • Konsolidacija podataka
 • Kreiranje liste podataka
 • Uslovno formatiranje
 • Napedne funkcije
 • Složene funkcije
 • Pivot tabele
 • Složeni grafikoni
 • Linkovanje podataka

Kurs Excela bazira se na praktičnom radu, uz mnoštvo primjera i interaktivan način učenja, koji podrazumjeva stalnu komunikaciju između polaznika i predavača. Broj polaznika u grupi je ograničen na maksimalno 12, kako bismo, na obostrano zadovoljsto, ostvarili postavljene ciljeve.

Predznanje: nije potrebno za osnovni kurs, za napredni kurs potrebno osnovno poznavanje MS Excela.

Trajanje: 20 časa (1 mjesec nastave).

U cijenu su uračunati troškovi izdavanja akreditovanog Multicom CPE certifikata. Certifikat se izdaje poslije uspješno položenog odgovarajućeg testa.

Garancija 100% zadovoljstvo: ako niste zadovoljni znanjem koje ste usvojili tokom kursa, imate pravo da besplatno ponovo pohađate isti kurs sa narednom grupom polaznika.

Cijena: 295 KM.

Cijena sa 20 % popusta: 235 KM (PDV uključen, plaćanje na rate).

Info: http://bit.ly/2uFddlH