ponedjeljak, 21. oktobar 2019.

Napredni kurs EXCELA – upis u toku!


Rok za prijave 08.novembar 2019 godine.

Koristite Excel u svom radu, ali je primjena naprednih funkcija i formula za vas nepoznanica? Prijavite se na napredni kurs Excela i iskoristite sve prednosti koje ovaj program nudi. Nadogradite svoje znanje, povećajte efikasnost, uštedite vrijeme i značajno sebi olakšajte rad.

U samo deset susreta kroz pojašnjenja korak po korak i prilagođen praktičan rad uz individualni pristup predavačice savladat ćete sljedeće:

  • sortiranje i filtriranje podataka,

  • korištenje lookup i Excel data funkcija,

  • korištenje grafike u Excelu i napredna analiza kroz Pivot tabele,

  • kreiranje scenarija uz what-if analize i korištenje makroa.

Kurs je namijenjen osobama koje su završile početni kurs Excela ili su već samostalno ovladale osnovama rada u Excelu (osnovne operacije s tekstom, osnovne i uslovne formule i funkcije, formatiranje, priprema i ispis radne knjige).

Kurs počinje 14. novembra 2019, a sastoji se od 10 susreta po 90 minuta.

Termin održavanja: ponedjeljkom i četvrtkom od 17.00 do 18.30h.

Cijena kursa je 50 KM.

Instruktorica: Harisa Polutan-Nišić, magistrica elektrotehnike.

Prijave: putem ONLINE FORMULARA. Uplatu možete izvršiti do 8. novembra ili do popune mjesta. Mjesto na kursu se osigurava po redoslijedu uplate. Za sve dodatne informacije javite se na e-mail: edukacija@nahla.ba.

Detaljne upute o pravilima vezanim za pohađanje naših IT kurseva pogledajte OVDJE.

Požurite, broj mjesta je ograničen!

Više informacija ovdje.