12. juli 2018

Omladinski ljetni kamp – Gračanica 2018


Omladinski ljetni kamp (“Youth Summer Camp – Gračanica 2018”) kojeg već treću godinu zaredom organizuje Vijeće mladih Općine Gračanica predstavlja četverodnevni program neformalnog obrazovanja o aktivizmu mladih, liderstvu, komunikaciji i javnom nastupu. Prvi dio kampa za mlade će biti usmjeren na sticanje znanja o građanskom
aktivizmu i liderstvu, dok u drugom dijelu biti će obrađivane teme javnog nastupa i komunikacije. Pored ova dva segmenta radionica, učesnici na kampu će volontirati na uređenju izletišta Vis.

Na kamp se mogu prijaviti mladi dobi između 16 i 20 godina iz cijele Bosne i Hercegovine. Svi troškovi kampa su pokriveni od strane organizatora, a uključuju refundaciju putnih troškova, smještaj u šatorima i hranu.

Organizator: Vijeće mladih Općine Gračanica
Pokrovitelj manifestacije: Općina Gračanica

Lokacija: Izletište VIS Gračanica (31. juli – 03. august, 2018 )

Rok za prijave je petak, 20.07.2018. godine.

Online prijava: PRIJAVNICA

Preuzeto sa: www.hocu.ba