ponedjeljak, 15. oktobar 2018.

Poziv za mlade: Besplatne edukativno kreativne radionice


Pravo učešća imaju svi mladi ljudi koji nisu u radnom odnosu i projavljeni su kod Zavoda za zapošljavanje, a stanuju u Općini Ilidža.

Udruženje PoduzetniceIN u saradnji sa Općinom Ilidža, a u okviru projekta za mlade Općine Ilidža, organizuje edukativne kreativne radionice kojima je cilj upoznati mlade sa tehnikama izrade artaktivnih i modernih dekorativnih predmeta. Naziv projekta Kreativno edukativne radionice “Budi drugačiji-ostani svoj” potaknuće kreativnost u vama i naučiti će vas kako da osmislite svoje slobodno vrijeme, a eventualno ga usmjerite ka kreiranju vlastitog biznisa.

Pravo učešća imaju svi mladi ljudi (starosti od 18 do 33 godine) koji nisu u radnom odnosu i prijavljeni su kod Zavoda za zapošljavanje, a stanuju na područiju Općine Ilidža. Radionice su besplatne i biće održane u toku mjeseca novembra. Prijave su obavezne. Pošaljite ih isključivo na mail info@poduzetnice.ba ili u inbox na fb stranici. Nakon prijave dobiti ćete prijavni formular i nakon toga biti obaviješteni o mjestu i terminu održavanja radionica.

Preuzeto sa: www.poduzetnice.ba