12. januar 2018

Poziv za obuku o održivom sakupljanju pečuraka


Poljoprivredna zadruga „Pecka“ objavljuje javni poziv za obuku lokalnog stanovništva za održivo sakupljanje komercijalnih vrsta gljiva.

Cilj obuke koju sprovodi PZ „Pecka“ u saradnji sa Agencijom za privredni razvoj opštine Mrkonjić Grad ima za cilj osposobljavanje 30 osoba za održivo sakupljanje komercijalnih vrsta gljiva, kao i mogućnost zasnivanja kooperantskog odnosa polaznika i poljoprivredne zadruge „Pecka“.

Obuka će se održati u prvoj polovini februara u prostorijama Agencije za privredni razvoj opštine Mrkonjić Grad. Projekat je podržan od CDP „Globus“ u okviru Fonda za razvoj socijalnog preduzetništva „Uvećajmo dobro“, čiji je donator Ambasada Kraljevine Holandije u Bosni i Hercegovini.

Prijave za obuku možete uraditi putem telefona 066 760 064 – Miloš Galić ili putem e-mail a pzpecka@greenways.ba.

Poziv za obuku otvoren je do 25.1.2018. godine.

Info: http://bit.ly/2DnKEyK