petak, 15. mart 2019.

Poziv za učešće u radionicama


Udruženje Urban i Unicef BH pozivaju Vas da učetvujete na radionicama u okviru programa Dijalog za budućnost! Ukoliko imate od 16 do 22 godine, pripadnik ste romske nacionalne zajednice i želite naučiti praktične tehnike o video i foto produkciji, realizaciju dokumentarnih filmova i izložbi, prijavite se za besplatne radionice u periodu od 18. - 22.03. u prostorijama VTF studija (Terezije bb, Privredni grad Skenderija, Sarajevo).

Radionice će voditi Haris Čalkić, Eldin Hasanagić i Željko Budimir Keko, koji će mladim učesnicima predstaviti mogućnosti kako da organizuju vlastite izložbe i učestvuju na drugim izložbama. Tokom radionica paralelno će se producirat kratki dokumentarni film o zajedničkom radu učesnika, te njihovim željama i ambicijama. Prijave možete izvršiti na dijanasalihagic@gmail.com ili info@udruzenjeurban.ba, nakon koje ćete dobiti program radionica.