12. februar 2018

Predavanje: Djevojčice, znanstvenice

U okviru promotivnih aktivnosti predstojećeg ciklusa STEM obrazovnog programa, koje realizuje Astronomsko društvo Orion (AD ORION) ali i u svrhu popularizacije raznovrsnih naučnih disciplina među najmlađim pripadnicama ljepšeg spola, u mjesecu februaru organizuju besplatnu dječiju naučnu radionicu.

Radionica „DJEVOJČICE-ZNANSTVENICE“ održati će se u četvrtak, 15.02.2018. godine (19.00 h), u prostorijama Astronomskog društva Orion. Radionica će se održati u trajanju od 90 minuta.

Navedena radionica namjenjena je učenicama osnovnih škola, odnosno, djevojčicama dobne skupine od 7 do 14 godina. Projekat je organiziran uz podršku salona ljepote Diamond Touch Sarajevo.

Vaše buduće naučnice na ovu edukativnu, zanimljivu i zabavnu aktivnost možete prijaviti putem e-maila adrese; adorion.learning@gmail.com
Prijavni e-mail nasloviti sa „DJEVOJČICE-ZNANSTVENICE“.

Girl Power All The Way!

Preuzeto sa: www.adorion.ba