13. mart 2018

Radionica “Finansiranje High Tech Startupa”


Internacionalna poslovno-informaciona akademija Tuzla u saradnji sa Studentskim klubom IPI Akademije organizuje radionicu na temu “Finansiranje High Tech Startupa”. Radionicu će voditi doc.dr.Dino Arnaut a ista će se održati u prostorijama IPI Akademije (Kulina bana br.2 Tuzla) 17.03.2018. (subota) sa početkom u 09:00 sati.

Radionica uključuje upoznavanje mladih sa temom finansiranja High Tech Startupa s posebnim naglaskom na poduzetništvo visokih tehnologija i kapitalizaciju vlastitih ideja (posebno iz IT sektora), te će omogućiti da svi oni koji imaju svoje ideje diskutuju o istima kroz navedenu tematiku kako bi bolje razumjeli mogućnost ostvarenja i realizacije ideja kroz poduzetničko djelovanje.

Teme o kojima će se govoriti:

  • Start Up
  • Istine i mitovi
  • Ideja i validacija ideje
  • Finansiranje Startupa
  • Crowdfunding
  • Elevator pitch

Stečena znanja i kompetencije nakon radionice:

  • Samozapošljavanje kao karijerni put
  • High Tech Startup filozofija
  • Kapitalizacija ideja
  • Finansiranje poduzetničkih poduhvata i projekata

Radionica je besplatna!
Broj mjesta je ograničen.

Prijave na sljedećem LINKU.

Odlučite da pametno i korisno provedete svoju subotu!

Preuzeto sa: www.facebook.com