utorak, 29. januar 2019.

Radionica: Osnove digitalnog marketinga


Digitalni marketing je neizostavan oblik poslovne strategije svakog preduzeća.Osim što je znatno isplativiji u odnosu na klasični, offline marketing, jedna od njegovih najvećih prednosti je mogućnost preciznog mjerenja i analize rezultata. Iz tog razloga smo za vas u okviru centra za usavršavanje mladih Pokrenite.se organizirali radionicu "Osnove digitalnog marketinga" koja će polaznicima približiti najnovija saznanja u području internet marketinga na razumljiv, upotrebljiv i zabavan način.Društvene mreže su već duže vrijeme nezaobilazan kanal komunikacije sa kupcima, te druga najvažnija platforma oglašavanja nakon web stranica
Program radionice je koncipiran tako da se radi na upoznavanju načina rada digitalnog marketinga uz teoretske činjenice i praktične primjere.

Teme koje će se obrađivati u okviru radionice jesu:
1. Važnost digitalnog marketinga
2. Kako početi s marketingom na internetu i kako da vas ljudi primijete u masi drugih
3. Tradicionalni vs digitalni marketing
4. Marketing na društvenim mrežama
5. Kako uspješno promovisati biznis?
6. Facebook oglašavanje
7. Instagram oglašavanje.
8. Targetiranje
9. Ostali alati oglašavanja.
10.Važnost Google analytic

Cijena radionice: 85 KM ( PDV uračunat u cijenu)

Početak kursa: Kada se formira grupa

Prijave na broj telefona 062 813 000 ili putem maila: info@pokrenite se (u mailu navesti ime, prezime, broj telefona).

Prijavite se na vrijeme jer je broj mjesta ograničen!

Preuzeto sa: www.facebook.ba