2. mart 2018

Stipendija Sheffield Hallam univerziteta


Sheffield Hallam University nudi stipendije studentima iz cijelog svijeta za osnovne i postdiplomske studije.

OBLAST:
Sve oblasti na univerzitetu.

OPIS:
Stipendija pokriva 50 posto školarine za svaku godinu osnovnih ili postdiplomskih studija. Stipendija je namijenjena izvrsnim studentima i učenicima koji žele biti budući ambasadori ove institucije.

USLOVI:
Stipendija je namijenjena studentima koji nisu iz Velike Britanije. Kandidati moraju ispuniti akademske uslove, imati potvrdu o poznavanju engleskog jezika i biti upisani na neki program na Univerzitetu. Kandidati ne smiju biti nosioci drugih stipendija ili grantova.

NAČIN PRIJAVE:
Da bi se prijavio, kandidat se najprije prijavljuje za neki od programa. Potom se prijavljuju za stipendiju putem linka. Transkripte o ocjenama sa prethodnog nivoa studija studenti šalju na globalscholarshiptranscripts@shu.ac.uk.

ROK ZA PRIJAVU:
31. maj 2018.

VIŠE INFORMACIJA:
Za više informacija o ovoj stipendiji i uslovima studiranja posjetite veb sajt na linku.

Preuzeto sa: www.mladiinfo.me