13. septembar 2017

Stipendije za brucoše u Australiji


JMC akademija iz Australije poziva inostrane studente koji započinju osnovne studije na ovoj ustanovi da se prijave na konkurs za dodjelu stipendija. Dodjeljuju se ukupno tri stipendije za osnovne studije bilo koje oblasti koja je u ponudi na JMC-u i njima je pokrivena školarina za dva trimestra.

Konkurs je otvoren za građane svih zemalja, osim Australije i Novog Zelanda. Glavni uslov za dobijanje stipendije je da je prijavljeni kandidat upisan na Akademiju kao redovan student i da otpočinje studije u 2018. godini.

Znanje engleskog jezika je obavezno.

Uz uredno popunjen formular, potrebno je dostaviti i jedno pismo preporuke (od direktora srednje škole, nastavnika muzičkog, zaposlenog na JMC akademiji ili predstavnika studentske službe), portfolio sa odgovarajućom dokumentacijom, ovjerenu kopiju školskih transkripata na engleskom i uvjerenje o znanju engleskog jezika.

Sve navedeno poslati najkasnije do 29. septembra na: international-at-jmc.edu.au

Detaljnije informacije o programu potražite na sljedećem LINKU

Info: http://bit.ly/2jpczrs