srijeda, 7. juni 2017.

Trans Aid te zove da se prijaviš na ljetni kamp


Udruga Trans Aid u Rovinju od 12. do 17. rujna 2017. organizira ljetni kamp “TRANSummer” za 30 osoba koje će sudjelovati na radionicama, panelima, sportskim i društvenim igrama i ostalim aktivnostima TIRVQ tematike. Radi se o prvom kampu u Hrvatskoj za trans, inter i rodno varijantne i questioning osobe (osobe koje propituju svoj rodni identitet), skraćeno – TIRVQ!

Radionice će voditi aktivistkinje i aktivusti, stručnjakinje i stručnjaci u svojim područjima iz različitih udruga i inicijativa – Trans Aid, Trans Mreža Balkan, AUT, Qsport, KvirKolektiv, Queer2Queer, Zagreb Pride, House of Flamingo i fAKTIV.

TRANSummer uključuje informiranje i educiranje o TIRVQ tematici, osnaživanje, upoznavanje zanimljivih osoba te aktiviranje. Prijave za sudjelovanje počele su 2. lipnja i traju do 15. srpnja, a prijavnica se nalazi OVDJE.

Na kamp se mogu prijaviti osobe starije od 18 godina, a prednost pri prijavi imaju TIRVQ osobe iz Hrvatske.

Više informacija o prijavama i programu možete pronaći OVDJE.

Info: http://bit.ly/2r4P7yn