petak, 07. decembar 2018.

Dan ljudskih prava - Da li se mladi i politika razumiju?


Povodom 10. decembra, Dana ljudskih prava, Inicijativa mladih za ljudska prava u BiH u prostorijama Vijeća mladih Općine Stari Grad Sarajevo organizuje panel diskusiju na temu “Da li se mladi i politika razumiju?”. Diskusija počinje u 13:00 a trajat će do 15:00.
Ovim putem vas pozivamo da prisustvujete i učestvujete u diskusiji koja će obuhvatati teme učešća mladih u političkim procesima, odnosa politike prema mladima, političkog aktivizma, te korelacije mladih i političkog odlučivanja u Bosni i Hercegovini.
Panelisti na diskusiji su:
Adnan Hamidović Frankie, muzičar i aktivista
Maja Gasal-Vražalica, zastupnica u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine
Mr. sci. Amer Osmić, Fakultet političkih nauka Univerziteta u Sarajevu
Muhamed Tucaković, moderator, programski asistent YIHR BiH

Napominjemo da je broj mjesta ograničen pa molimo za razumijevanje.

Preuzeto sa: www.facebook.com