utorak, 09. juli 2019.

Glasaj za najbolji video i osvoji poklon bon!


Vaši glasovi pomoći će ekipi da ostvari konačnu pobjedu i osvoji putovanje u Brisel

Podržite naše ekipe svojim glasom.
U sklopu projekta #e4u deset srednjoškolskih ekipa su tokom bootcampa u aprilu ove godine naučili kako osmisliti ideju za uspješnu video kampanju na društvenim medijima. Pet najkreativnijih ekipa dobilo je priliku da u sklopu našeg projekta relizira svoju ideju i snimi video, što su u proteklih nekoliko sedmica i učinili. Predstavljamo vam video kampanje naših finalista, a od vas tražimo da svojim glasom podržite onu koja vam se najviše svidjela. Vaši glasovi pomoći će ekipi da ostvari konačnu pobjedu i osvoji putovanje u Brisel.
Glasanjem za omiljeni video možete osvojiti jedan od 10 poklon bonova u iznosu od 100 KM!


Kako glasati?
1. Kliknite na link ispod.
2. Pregledajte i dajte ocijenu za svaki od kriterija (za svaki od pet videa).
3. Na posljednjoj stranici glasajte za video koji vam se najviše svidio.
4. Ostavite kontakt podatke da učestvujete u izvlačenju nagrada.


Glasanje traje od 07.7.2019. do 15.7.2019.

POGLEDAJTE I GLASAJTE!

USLOVI NAGRADNOG KONKURSA