11. decembar 2017

Kultura kulturi vas zove!


Inicijativa građana Kultura kulturi zove vas na godišnji sastanak!

U nedjelju 17. decembra 2017. godine, sa početkom u 18 časova, u prostoru Doma Omladine članovi Inicijative građana Kultura kulturi prezentovaće kratak pregled iz programa koji je prezentovan tokom 2017. godine i koji su stanovnici Banje Luke imali priliku vidjeti kako u novootvorenom Art prostoru Banskog Dvora, u Domu Omladine, Incelu i šire.

Biće govora o narednim potezima Inicijative, pripremi statuta sada već planiranog udruženja i uređenju jednog od prostora koji će biti namijenjen upravo ovim kulturnim i obrazovnim dešavanjima stanovnika Grada.

Ovo dvočasovno druženje započinje drama simboličnog naziva “Ko je pojeo kulturu”, a na kraje ćete imati priliku i opustiti se uz muzičku tačku.

Dođite i kulturišite se!

Više na: Годишњи састанак ИГ Култура култури.

Info: http://bit.ly/2z0dYur