petak, 8. septembar 2017.

Mladi biraju – Advertising Challenge Zenica 2017


Sa zadovoljstvom objavljujemo da će dana 12.09.2017.godine, po prvi put u BiH, biti održano takmičenje reklama i propagandnih materijala, pod nazivom “Advertising Challenge Zenica 2017” u organizaciji Centra za mlade INPUT iz Zenice.

Po prvi put, mladi starosne dobi od 18 do 35 godina, će imati priliku dati svoje ocjene internacionalnih reklamnih apela i time dati uvid bh kompanijama, na šta se trebaju fokusirati u formiranju svojih marketing planova. Također, poduzetnici će imati prilike da se upoznaju sa modernim i inovativnim reklamnim rješenjima, prisutnim u poslovnim svijetu.

Ukoliko ste zainteresirani za učešće, dobro ste došli u utorak 12.09.2017.godine u prostorije Centra za mlade INPUT, Mokušnice 10, sa početkom u 17 sati, gdje će vas dočekati zabava, smijeh, tombola i mnoštvo drugih iznenađenja.

Prijaviti se možete putem e-maila: info@inputcentar.com

Info: http://bit.ly/2xgz4VJ