petak, 07. decembar 2018.

Okrugli sto: Kako obrazovati studente o ljudskim pravima - izazovi i perspektive

Pozivamo sve zainteresovane za tematiku i problematiku ljudskih prava da se prijave na ovu jednodnevni okrugli sto pod nazivom "Okrugli sto: Kako obrazovati studente o ljudskim pravima- izazovi i perspektive" u organizaciji Evropskog udruženja studenata prava Sarajevo i Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.

Povod ovog jedinstvenog događaja je obilježavanje 5 godina zajedničkog projekta organizatora - Klinika iz međunarodnog i evropskog prava ljudskih prava.

Prijave koje se sastoje od imena i prezimena šaljite na e-mail klinikaljudskihprava@gmail.com

ROK ZA PRIJAVE: 11.12.2018. godine

MJESTO: Sala za sjednice, Pravni fakultet Univerziteta u Sarajevu

Okrugli sto se realizuje uz podršku fondacije Konrad Adenauer Stiftung Sarajevo.

Preuzeto sa: www.facebook.com