petak, 18. januar 2019.

Online konferencija | Izazovi online podučavanja u 2019.


Druga online i video konferecija online edukatora. Cilj konferecije je upoznanje eksperata sa dosadašnjim realiziranim programima, kao i razmatranje mogućih modela u realizaciji budućih programa, kao mogućih modela u dizanju svijesti o ovom vidu obrazovanja. Na konferenciji će biti organitirano nekoliko diskusija i po navedenim pitanjima.
Pravo učešća imaju svi oni, koji se bave online obrazovanjem, bez obzira da li se radi o formalnom, nonformalnom ili informalnom obrazovanju (edukatori, učitelji, nastavnici, profesori, tutori, instruktori, treneri, savjetnici, blogeri, ITuneri, Youtuberi, Instagramci, Facebookovci, itd.).

Učešće na konfereciji je besplatno.

Prijave na:
Association of Online Educators
oneducators@gmail.com

Prijave ostaju otvorene do 25. 1. 2019. g.

Preuzeto sa: www.facebook.com