petak, 05. april 2019.

Otvaranje Centra dječije kreativnosti: Dječije poslijepodne


Jevrejska opština u Sarajevu organizuje "Dječije poslijepodne" 10. 04.2019. godine sa početkom u 14 sati (Jevrejska opština u Sarajevu - Hamdije Kreševljakovića 59) a povodom otvaranja Centra dječije kreativnosti "Hava Nagila". 

U okviru Centra "Hava Nagila" organizovaćemo različite sadržaje: Art i muzičku radionicu, engleski i jemački jezik, filozofiju za djecu i mnogo drugih sadržaja o kojima ćemo razgovarati u srijedu 10. aprila.

Pozivamo vas da nam se pridružite i da sa nama provedete jedno zanimljivo poslije podne. Centar dječije kreativnosti okuplja djecu uzrasta od 6 do 10 godina, ali  smo ovo "Dječije poslijepodne" posvetili   i onim sasvim malenim , ali i onim nešto starijim - svi su dobro došli. 

Za djecu smo organizovali zanimljive aktivnosti, a za roditelje kratko predstavljanje Centra dječije kreativnosti "Hava Nagila" i druženje.