13. mart 2018

Otvoreni događaj: Fireside Chat s Maris Prii


Treći mjesec je 2018. godine i već organiziramo treći događaj! Riječ je o otvorenom eventu sa Maris Prii, stručnjakinjom za startupe koju nam dovodi#SwissEP.

Rezervirajte utorak, 13.3.2018. od 17 do 18 sati i saznajte sve estonske tajne IT uspjeha.

Maris je članica Startup Wise Guys tima od 2014. godine, gdje upravlja korporativnim partnerima, poslovanjem, financijama i investicijama. Mentorirala je B2B SaaS startupe iz Estonije i Latvije kroz šest akceleratorskih programa, te ispregovarala čak 56 pre-seed investicija. Maris će definitivno imati dobrih savjeta i primjera za postojeće startupe, za one koji žele tek žele ući u startup svijet, ali i za B2B tvrtke.

Kao i svaki SPARK event, i ovaj je besplatan za sve zainteresirane, a jedino što trebate je popuniti kratku formu i na taj način si osigurati mjesto.

https://goo.gl/M5WZMK

Preuzeto sa: www.facebook.com