utorak, 26. juni 2018.

Poziv na dostavu prijava za novu Sarajevsku zimu


Poziv za 35. Internacionalni festival Sarajevo “Sarajevska zima 2019” BUKA I BIJES – NOISE AND FURY 07.02-21.03.2019.

Program Internacionalnog festivala “Sarajevska zima” se sastoji od pozorišnih predstava, koncerata, filmova, likovnih umjetnosti Izložbi, panel diskusija, književnih večeri, arhitekture, videa, programa predstavljanja kulturne baštine i dječjih programa. Programi će biti predstavljeni i u narednom izdanju Festivala.

Programi Festivala održavat će se u  pozorištima, galerijama, muzejima i koncertnim dvoranama u gradu i na  olimpijskim planinama. Festival ima čast pozvati Vas da svoj projekt predstavite kao jedan od programa za sljedeće izdanje festival “Sarajevska zima 2019”.

Aplikacije za učeše možete preuzeti na našoj web stranici www.sarajevskazima.ba. Rok za dostavu aplikacija je 15.11.2018.g.

O konačnom izboru programa koji će učestvovati na Festivalu, bit ćete blagovremeno obaviješteni.

U slučaju da imate dodatna pitanja, molimo vas da nas kontaktirate.

U slučaju da imate dodatna pitanja, molimo vas da nas kontaktirate.

S poštovanjem,

Ibrahim Spahić

Direktor Festivala

Više informacija: