utorak, 29. oktobar 2019.

Prijavite se za Svjetski omladinski forum


ROK ZA PRIJAVU: 10. novembar 2019. godine.

Raspisan je konkurs za prijave za Svjetski omladinski forum. Mogu se prijaviti kandidati iz svih država svijeta. Ovaj forum se održava u Egiptu. Troškovi prevoza, hrana i smještaj su obzbijeđeni.

OBLAST:

Politika

OPIS

Svjetski omladinski forum je platforma koju je izgradila omladina. Platforma šalje poruku mira, napretka, harmonije i prosperiteta cijelom svijetu. Angažuje mlade iz cijelog svijeta i omogućuje im da razmijene stavove i preporuče inicijative donosiocima odluka i uticajnim ličnostima. Forum je vaša šansa za angažovanje sa najvišim političarima i mrežom mladih iz regiona i svijeta koji su odlučni da svijet učine boljim mjestom za sve. Forum je prvi put održan u novembru 2017. gdje su mladi bili angažovani. Ovaj forum se održava u Egiptu.

USLOVI

Mogu se prijaviti kandidati iz svih država svijeta.

NAČIN PRIJAVE

Kako biste se prijavili ispunite onlajn aplikacionu formu na linku.

ROK ZA PRIJAVU:

10. novembar 2019. godine.
Detaljnije na: https://www.youthop.com/link…