petak, 15. februar 2019.

Staroslovenske rune - Uvodno predavanje


Staroslovenske rune su dio našeg duhovnog nasljeđa. Kroz različite periode naše civilizacije one su nosile važnu poruku za naš svakodnevni život. Danas ih možemo posmatrati kao putokaz, a njihove simbole, slova i jezik pratiti na putu koji nas vodi ka našem biću.

Predavanje ce održati Svetlana Čučković.

Svetlana je studirala kineski jezik. Tokom svog boravka u Rusiji završila je edukaciju enorgoterapije i staroslovenske kulture čiji su sastavni dio i staroslovenske rune. Posljednjih 12 godina je posvećena izučavanju šamanizma učeći od različitih praktičara. Posvećena je ljudima i znanju.

Ulaz na predavanje je slobodan uz obaveznu prijavu zbog ograničenog broja mjesta.

Prijavu dolaska, kao i sve dodatne informacije mozete dobiti na broj 062/691-711 ili na mail nikadnijekasno@hotmail.com.

Preuzeto sa: www.facebook.com