31. juli 2018

Weekend Media Festival 2018


Jedanaesto izdanje rovinjskog Weekend Media Festivala biće održano od 20. do 23.9.2018. godine.

Najveći regionalni festival komunikacija održat će se u festivalskom prostoru stare Tvornice duhana u Rovinju. Kao i prethodnih deset godina, program Weekend Media Festivala bit će bogat predavanjima, panelima i prezentacijama na temu digitalnih medija, PR-a i marketinga.

Osim predavanja i panel rasprava, Weekend i ove godine nastavlja s dodjelom SoMo Borac nagrada, koje nagrađuju najbolje projekte iz digitalne sfere. Natječaj je otvoren za radove agencija, kompanija ili pojedinaca nastale u Hrvatskoj, Sloveniji, Bosni i Hercegovini, Srbiji, Makedoniji i Crnoj Gori, a moguće ih je prijaviti na adresi somoborac.com do 10.9.2018.

Za više informacija o Festivalu, posjetite web sajt organizatora.

Preuzeto sa: www.media.ba