srijeda, 30. oktobar 2019.

Muzej ratnog djetinjstva objavljuje konkurs za radno mjesto: Koordinator(ica) administracije i finansija

Konkurs je objavljen 28.10.2019. godine i ostaje otvoren do 6.11.2019. godine.

Muzej ratnog djetinjstva objavljuje konkurs za radno mjesto Koordinator(ica) administracije i finansija

Potrebne kvalifikacije / osobine:

• minimalno 5 godina iskustva rada u administraciji i finansijama (iskustvo u nevladinom sektoru je prednost);

• odlično poznavanje bosanskog i engleskog jezika (pismenost);

• odlično poznavanje MS Office, napredno korištenje i pretraživanje interneta, generalna napredna informatička pismenost (korištenje/poznavanje drugih softvera je prednost);

• fleksibilnost, odgovornost, detaljnost, snalažljivost;

• poznavanje drugih stranih jezika je prednost;

• vozačka dozvola B kategorije je prednost.

Koordinator(ica) administracije i finansija MRD odgovara menadžmentu organizacije, radi u dinamičnom okruženju mlade organizacije i od nje se očekuje:

• koordinacija odnosa sa bankom i eksternim računovodstvom;

• vođenje knjiga ulaznih i izlaznih dokumenata;

• vođenje e‐mail naloga organizacije;

• vođenje i održavanje skladišta;

• održavanje operativnih potreba organizacije (narudžbe i nabavka kancelarijskog materijala, sitnog inventara i sl);

• pravljenje ponuda, predračuna, računa, unošenje naloga za plaćanje u el. bankarstvo;

• prikupljanje i analiza ponuda;

• vođenje druge dokumentacije organizacije;

• prijem i slanje pošte;

• izrada i slanje zahtjeva i dopisa;

• odgovornost za protok informacija u organizaciji;

• izrada putnih naloga, ugovora, i drugih dokumenata;

• izrada i nadgledanje administrativnih i finansijskih procedura;

• upravljanje blagajnom;

• organizacija događaja;

• pomoć u svim drugim aktivnostima potrebnim za neometano funkcioniranje organizacije.

Nudimo:

• redovna i stimulativna primanja;

• ugodno radno okruženje u kojem je jedino mjerilo rezultat;

• druge benefite.

Plata:

• 1.200 – 1.800 KM neto u zavisnosti od iskustva i kvalifikacija.

Vrsta i trajanje ugovora:

• probni ugovor o radu u trajanju od mjesec dana;

• probni ugovor o radu u trajanju od tri mjeseca;

• ugovor o radu na godinu dana, sa mogućnošću produženja na neodređeno.

Početak ugovora:

• 15. novembar (moguć 15. decembar ukoliko imate otkazni rok na trenutnom poslu).

• Za prijavu na konkurs pošaljite pismo namjere u kojem navodite svoje ranije relevantno iskustvo i zašto se želite pridružiti kolektivu MRD‐a, te biografiju u PDF formatu na posao@warchildhood.org sa nazivom e‐maila “Koordinator(ica) administracije i finansija”.

• Konkurs je objavljen 28.10.2019. godine i ostaje otvoren do 6.11.2019. godine.

Zbog velikog broja prijava, MRD će se javiti samo onim kandidatima i kandidatkinjama koje želi pozvati na testiranje i intervju. Ako vam se ne javimo do 15. 11. 2019. godine smatrajte da se nismo odlučili pozvati vas u drugi krug.