četvrtak, 03. oktobar 2019.

Volontiraj u proMENTE-u

ProMENTE traži više volontera/ki, koji će biti angažovani na tekućim i budućim projektnim aktivnostima. Prvenstveno tražimo studente/ice ili svršenike/ice društvenih fakulteta koji su visoko motivirani i žele da uče, ali i da rade. Učenjem kroz rad i učešće u različitim profesionalnim aktivnostima svaki volonter/ka može obogatiti područje vlastitog interesovanja i unaprijediti lične kapacitete.

Volontiranjem u proMENTE-u možete:

• steći znanja iz oblasti vašeg interesovanja u okviru društvenih nauka

• razviti profesionalne vještine

• razviti profesionalnu odgovornost i radne navike

• steći radno iskustvo koje vam može biti referenca za buduće zaposlenje

• upoznati stručnjake iz oblasti društvenih nauka, kao i firme/organizacije iz tog područja.

• putovati širom BiH

• učestvovati na različitim seminarima i konferencijama širom BiH i Evrope

• zaključiti volonterski ugovor te steći pravo na volontersku knjižicu čime se volontersko iskustvo priznaje kao radno iskustvo u skladu sa Zakonom o volontiranju FBiH.

proMENTE je akreditovana organizacija za dugoročno volontiranje od strane Ministarstva pravde FBiH.

Prijaviti se možete ovdje.