18. juni 2018

Javni poziv za klasifikaciju sportskih organizacija - Grad Banja Luka


Javni poziv za klasifikaciju sportskih organizacija i učešće u Osnovnom programu sufinansiranja programskih aktivnosti sportskih organizacija u okviru Programa razvoja sporta Grada Banjaluka sa prioritetnim oblastima finansiranja za 2019. godinu.

 

Osnovne informacije:

Pravni subjekt: Grad Banja Luka
Naziv: Javni poziv za klasifikaciju sportskih organizacija i učešće u Osnovnom programu sufinansiranja programskih aktivnosti sportskih organizacija u okviru Programa razvoja sporta Grada Banjaluka sa prioritetnim oblastima finansiranja za 2019. godinu
Datum objave: 01.06.2018.
Otvoren do: 01.07.2018.

 

Kontakt:

Ime kontakt osobe: Dejan Travar
Telefon: 051 244 444, lokal 714
E-mail adresa: dejan.travar@banjaluka.rs.ba

 

Dokumenti:

Javni poziv

FP-O Obrazac

OP-I Obrazac

OP-O Obrazac