ponedjeljak, 08. juli 2019.

Prijavi se i osvoji nagradu: Biramo najbolje slogane o korupciji


Mogu učestvovati svi punoljetni državljani Bosne i Hercegovine

Udruženje građana eTrafika.net objavljuje konkurs za izbor najboljih slogana na temu borbe protiv korupcije. 

Autori tri najbolja slogana dobijaju po 300 KM (neto iznos), koji će im biti isplaćeni po osnovu ugovora o djelu. Odabrani radovi će biti odštampani na promo materijalu kreiranom za potrebe projekta “Korov bh. društva”, koji realizuje eTrafika, a finansira USAID putem IMEP programa.

Slogani bi trebalo da pozivaju građane na prijavu korupcije, te pošalju snažnu poruku da bh. društvo više ne pristaje na takve aktivnosti. Najbolje slogane će birati komisija sastavljena od uredništva eTrafike, novinara drugih redakcija i pripadnika NVO sektora.

Konkurs traje do 16. jula u 23:59. Mogu učestvovati svi punoljetni državljani Bosne i Hercegovine, koji do navedenog roka pošalju najviše dva prijedloga na mail konkurs@etrafika.net