petak, 7. juni 2019.

Prijavite se za Global Business Challenge


Mogu se prijaviti kandidati iz svih država svijeta

Global Business Challenge raspisuje konkurs za prijave za poslovno takmičenje. Mogu se prijaviti kandidati iz svih država svijeta. Ukupan iznos svih nagrada je 125.000 eura. 

OBLAST:  Biznis

OPIS: Global Business Challenge je poslovno takmičenje za dizajniranje održivih rješenja za globalne probleme. Izazov za Global Business Challenge je razvijanje rješenja zbog povećanja povjerenja. Za 2019. GBC je u partnerstvu sa preduzetničkom mrežom Put svile i Globalnim istraživačkim centrom na univerzitetu Zhejiang za sprovođenje poglavlja za takmičenje.

USLOVI: Mogu se prijaviti kandidati iz svih država svijeta.

NAČIN PRIJAVE: Kako biste se prijavili ispunite onlajn aplikacionu formu na linku.

ROK ZA PRIJAVU: 14. jun 2019.

Detaljnije na linku.

Izvor