utorak, 6. avgust 2019.

Prijavite se za stipendije “Hypatia Tenure Track”


Rok za prijavu: 28. septembar 2019.

Radboudumc raspisuje konkurs za prijave za stipendije “Hypatia Tenure Track”. Mogu se prijaviti kandidati iz svih država svijeta. Ove stipendije se dodjeljuju za studije u Holandiji. Stipendisti će dobiti 1 milion eura za četiri godine.

OBLAST: 

Zdravlje, medicina

OPIS 

Radboudumc nudi stipendije “Hypatia Tenure Track”. Ovaj istraživački program je otvoren studentima iz cijelog svijeta. Stipendisti će dobiti 1 milion eura za četiri godine. Postoje dva istraživačka programa:
– Personalizovano ekranizovanje rizičnog kancera.
– Zdravstveni modeli kao sredstvo pružanja kvantitativnih informacija donosiocima odluka.

USLOVI

Mogu se prijaviti kandidati iz svih država svijeta. Potrebno je da ste odličan istraživač sa završenim doktoratom do prije najmanje 8 godina, morate imati najmanje 2 godine profesionalnog iskustva i najmanje 6 mjeseci međunarodnog iskustva.

NAČIN PRIJAVE 

Prijavite se putem online aplikacione prijave

ROK ZA PRIJAVU: 

28. septembar 2019.

Detaljnije na linku.

I
zvor: mladiinfo.me