CPCD novosti

20/04/2021

Predstavljen izvještaj Gender Budget Watchdog Networka za BiH

Centar za promociju civilnog društva (CPCD) organizirao je online prezentaciju izvještaja „Rodna fiskalna analiza budžeta u odgovoru na COVID-19 u BiH“. Ova aktivnost dio je regionalnog […]
20/04/2021

Javni poziv: Angažovanje trenera/ice

Javni poziv za održavanje dvodnevne online edukacije na temu kreiranja projektnog prijedloga.
16/04/2021

Prezentacija izvještaja u okviru regionalnog projekta Gender Budget Watchdog Network

Centar za promociju civilnog društva (CPCD) organizira prezentaciju izvještaja pod naslovom "Rodna fiskalna analiza budžeta u odgovoru na COVID-19 u Bosni i Hercegovini" u okviru projekta Gender Budget Watchdog Network.
14/04/2021

Pregovori o izmjenama Ustava i Izbornog zakona BiH zahtijevaju transparentnost i učešće civilnog društva

Inicijativa za monitoring evropskih integracija poziva da se pregovori o izmjenama Ustava i Izbornog zakona BiH vrate u institucije sistema.

Online pričaonica 2: Saradnje sa dijasporom u oblasti zaštite okoliša

Centar za promociju civilnog društva (CPCD) i i-platforma 21. aprila ove godine, od 19:00 - 20:30h, organiziraju online pričaonicu. Tema druge pričaonice ciklusa 1000 zašto, kako, zato civilnog sektora je "Od očekivanja do realizacije saradnje sa dijasporom u oblasti zaštite okoliša".
14/04/2021

Paket aranžmani za aktivno građanstvo

Glasaš? Volontiraš? Brineš o prirodi? Saznaj zašto to nije dovoljno za razvoj boljeg demokratskog društva (jer, uvijek možeš još - bolje, raznovrsnije, aktivnije, odgovornije)!